top of page
1.jpg

Ми постійно запитуємо себе: чи варто займатися мистецтвом під час війни? Існує навіть приказка, що музи мовчать, коли говорять гармати. Проте ми вважаємо, що навіть у такі складні часи важливо нагадувати світові про нашу націю та її культурний потенціал — особливо в країнах, які є ключовими у глобальній політиці.

Отже, Лондон (жовтень 2024):

«АРТБУЗ» спільно з британськими та італійськими партнерами реалізував спільний, комплексний дизайн лобі для Olympia Events на INDEPENDENT HOTEL SHOW 2024. Завдяки співпраці у сфері мистецтва та бізнесу експерти з різних країн об’єдналися, щоб створити єдиний, складний проєкт, який побудував мости творчого та підприємницького зв’язку, сприяв культурному діалогу і подарував оптимістичне бачення світлого майбутнього.

photo_2024-10-15 12.37.56.jpeg

Представляємо нову розробку від «АРТБУЗ» — систему ферм із нержавіючої сталі (10x10 см), яка переосмислює підхід до створення сучасних просторів.

Ця сучасна система пропонує неперевершену гнучкість, дозволяючи легко трансформувати ферми у перегородки, меблі, світильники чи декоративні елементи.

Завдяки мінімалістичному дизайну ферми швидко та просто монтується, а з’єднувачі одночасно виконують роль стильних декоративних акцентів. Легка, відкрита конструкція ферм створює відчуття простору й прозорості, а в поєднанні з художнім декором перетворює ваш простір на театр, де сцена — це ваш дім.

Ця модульна система ферм розкриває творчий потенціал, даючи змогу формувати та змінювати своє оточення відповідно до вашого настрою та бачення.

photo_2024-10-15 12.43.11.jpeg

Арт-стелаж «Очікування біля озера» підкреслює унікальну концепцію, у якій дві металеві скульптури птахів, що сидять на верхівці конструкції, ніби заглядають у дзеркальну поверхню полиці, яка нагадує водну гладь озера.

 

Цей витвір мистецтва — це не просто меблі, а філософський, театральний та грайливий елемент інтер’єру. Він викликає роздуми про сприйняття, ілюзію та природу часу.

 

Взаємодія з таким предметом інтер’єру створює настрій очікування і занурення у світ відображень, додаючи простору багатошаровості та мистецької глибини.

“Україночка під парасолькою НАТО”

Скульптурна композиція створена до 75-річчя заснування Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Перебуваючи під парасолькою НАТО, кожна країна Альянсу та кожна людина мають право на захист , адже якщо йдеться про колективну безпеку , головний принцип роботи НАТО - “один за всіх і всі за одного”. Прагнення нашої держави стати повноцінним членом євроатлантичної спільноти є основним мотивом цієї композиції.

“Україночка під парасолькою НАТО” - задумана авторами, як символічний оберіг , який повинен захистити життя людей та їхні оселі. Скульптурна композиція виконана з міцної нержавіючої сталі в некласичному стилі, що більш точно відображає дух часу , який поєднує новітні технології обробки металу з авторською технікою сучасної урбаністичної скульптури. Інсталяція має барильєфні нашарування силуету міста, під накриттям обʼємної символічної парасольки, яку тримає маленька українська дівчинка. В сонячних променях - тінь від парасольки, наче маскувальна сітка, накриває місто та дитину , нагадуючи про страшну небезпеку воєнного часу та обовʼязок всього цивілізованого світу - зупинити агресора, захистити основні цінності людства. Прототипом для скульптурної композиції стала девʼятирічна кияночка Єлізавета Харчук - маленька, але сильна духом дівчинка, яка узагальнює образ українських діточок, що зазнали жахливих випробувань воєнної агресії, але, з вірою в світле майбутнє, сміливо йдуть через всі випробування.

Творчий колектив проекту: Ідея та організація робіт - Громадська організація “Спільна Перемога” Володимир Бульба, Оксана Винничук, Олександр Соколинський. - Втілення ідеї, розробка та виготовлення скульптурної композиції - творча майстерня “АРТБУЗ” - Олексій Шевчук, Кирило Шевчук, Арина Шевчук. Виконавці ландшафтно-дизайнерських робіт - КП “Київзеленбуд” Печерського району міста Києва - директор Ігор Білий. Проект здійснено за підтримки Представництва НАТО в Україні та Київської міської державної адміністрації. Проект реалізовано за рахунок грантового фінансування НАТО.

0.jpg
1.jpg

“Сквер НАТО” закладений на честь 75-річчя Організації Північноатлантичного договору (НАТО), про що встановлено пам’ятний знак із символікою НАТО. Біля пам’ятного знаку посаджений дуб - як символ могутності та довголіття. Концепція парку передбачатиме поступове наповнення паркового ансамблю, до якого доєднаються всі охочі посольства країн-членів НАТО в Україні. Памʼятний знак у вигляді стилізованої інформаційної трибуни з логотипом та переліком країн альянсу , є першим арт-обʼєктом скверу НАТО. Він виготовлений з нержавіючої сталі та поєднує новітні технології обробки металу з авторською технікою сучасної урбаністичної скульптури. Трибуна має напівпрозорі металеві бічні стінки, зроблені з нержавіючого дроту , через який проглядає біле мармурове каміння, символізуючи тісні, прозорі та надійні стосунки держав альянсу . Памʼятний знак започатковує естетику наповнення скверу сучасними арт-обʼєктами та елементами благоустрою, які поступово перетворять його в перлину вуличного арт-простору в центрі Києва.

 

Творчий колектив проекту: Ідея та організація робіт - Громадська організація “Спільна Перемога” Володимир Бульба, Оксана Винничук, Олександр Соколинський. Втілення ідеї, розробка макету , інжиніринг та робота з металом - творча майстерня “АРТБУЗ” Олексій Шевчук, Кирило Шевчук, Арина Шевчук. Виконавці ландшафтно-дизайнерських робіт - КП “Київзеленбуд” Печерського району міста Києва - директор Ігор Білий. Проект здійснено за підтримки Представництва НАТО в Україні та Київської міської державної адміністрації. Проект реалізовано за рахунок грантового фінансування НАТО.